Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümünde Yangın

Bugün (17 Ağustos sabah saat 05.15 civarında) Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanemize bağlı olarak hizmet veren Onkoloji binamız Bodrum katında bulunan güç kaynaklarının birinde elektrik kontağı olduğu düşünülen bir sebeple kısmı yangın çıkmıştır.   Sonrasında daha çok eriyen plastik aksamın sebep olduğu yoğun duman nedeniyle binanın geneli etkilenmiştir.   Akabinde çok hızlı […]

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümünde Yangın
17 Ağustos 2022 - 7:54 'de eklendi.

Bugün (17 Ağustos sabah saat 05.15 civarında) Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanemize bağlı olarak hizmet veren Onkoloji binamız Bodrum katında bulunan güç kaynaklarının birinde elektrik kontağı olduğu düşünülen bir sebeple kısmı yangın çıkmıştır.

 

Sonrasında daha çok eriyen plastik aksamın sebep olduğu yoğun duman nedeniyle binanın geneli etkilenmiştir.

 

Akabinde çok hızlı bir şekilde gereken tüm hasta ve personelimizin bina genelinden acil tahliyesi gerçekleştirilmiş ve yine duman tahliyesi için gerekli tüm çalışmalar ivedilikle yapılmıştır.

 

İtfaiyemizindi yoğun destek verdiği süreçte kısa süre içerisinde binamız tüm birimleriyle beraber çok büyük oranda kullanıma yeniden hazır hale getirilmiştir.

 

Olayda hiçbir yaralı veya can kaybımız söz konusu değildir. Ayrıca binamızda hizmeti aksatacak ciddi bir fiziksel hasar da yoktur.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER