Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

ÖĞRENMENİN YAŞI YOK

ÖĞRENMENİN YAŞI YOK HAYAT BOYU ÖĞRENME KURSUNDA 3 AYDA BAĞLAMA ÇALMAYI ÖĞRENDİLER İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda bilgi ve beceriler ortaya konuldu. Öğrenmenin yaşı yok diyerek çok sevdikleri Bağlama çalmayı kurs sayesinde öğrendiklerini söyleyen Sayın Güven İsmet Sözüer ve Kenan Yılmaz’’ öğrenmenin yaşı olmadığını bir kez daha öğrendik. Çok özenirdik fakat […]

ÖĞRENMENİN YAŞI YOK
14 Haziran 2022 - 10:33 'de eklendi.

ÖĞRENMENİN YAŞI YOK

HAYAT BOYU ÖĞRENME KURSUNDA 3 AYDA BAĞLAMA ÇALMAYI ÖĞRENDİLER

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda bilgi ve beceriler ortaya konuldu.

Öğrenmenin yaşı yok diyerek çok sevdikleri Bağlama çalmayı kurs sayesinde öğrendiklerini söyleyen Sayın Güven İsmet Sözüer ve Kenan Yılmaz’’ öğrenmenin yaşı olmadığını bir kez daha öğrendik. Çok özenirdik fakat bugüne kadar çalmayı öğrenememiştik. Halk Eğitim Müdürlüğümüzün Hayat Boyu öğrenme projesinde azim ettik bu kursa katılarak Bağlama çalmayı öğrendik.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri İkizdere ilçesinde yoğun bir program yapıldı.2021-22 eğitim yılında İkizdere Halk Eğitim Merkezi tarafından ilçede 13304 saat süreli 72 kurs açıldı. Bu kurslarda 1240 kursiyer eğitim gördü.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER