Gazete53

NEFESLERİ KESEN BİR MAÇ

UNUTULMAZ BİR İKİNCİ YARI NECATİ DİLİ GÖZLEM Karadeniz düellosunda kazanan taraf Çaykur Rizespor oldu. Bülent Korkmaz Çaykur Rizespor’da son üç maçta mağlubiyet alırken Karadeniz derbisinde üç puanı üç golle aldı. İlkyarısı  ( 0 – 0 ) beraberlikle biten Müsabakanın golleri ikinci yarıda atıldı. Müsabakanın ikinci yarının hemen başında Trabzon spor öne geçti. Çaykur Rizespor önce […]

NEFESLERİ KESEN BİR MAÇ
18 Mart 2022 - 20:12 'de eklendi.

UNUTULMAZ BİR İKİNCİ YARI

NECATİ DİLİ GÖZLEM

Karadeniz düellosunda kazanan taraf Çaykur Rizespor oldu.

Bülent Korkmaz Çaykur Rizespor’da son üç maçta mağlubiyet alırken Karadeniz derbisinde üç puanı üç golle aldı.

İlkyarısı  ( 0 – 0 ) beraberlikle biten Müsabakanın golleri ikinci yarıda atıldı.

Müsabakanın ikinci yarının hemen başında Trabzon spor öne geçti. Çaykur Rizespor önce yakaladı, sonra öne geçti. Trabzon spor yine yakaladı. Sonunda Çaykur Rizespor yine öne geçti Karadeniz derbisinde Çaykur Rizespor üç golü pohjanpalo ile kazanırken dokuz golü bulunan Palo çift haneli rakamları bulurken gol sayısı on iki oldu.

Bu müsabakada Palo üç penaltı vuruşunu gole çevirirken penaltı vuruşlarını aynı köşeye attı. Bu üç penaltı vuruşunda üç golle hettrikl yapan isim oldu.

Çaykur Rizespor bu maçtan önce 26 gol atmıştı 16 golü duran toplardan kazanırken bu müsabaka sonrası duran top ile gol sayısını 19 a çıkarttı.

İkinci yarıda nefes kesen bir maç izlendi. Heyecan doruktaydı. Üstelik müsabaka kar altında oynandı. İnanılmaz bir ikinci yarı mücadelesi vardı. Kar ile gelen müsabakada Gülen tarafta Çaykur Rizespor olurken puanını 26 çıkardı.

Bülent Korkmaz oynadığı üç müsabakayı kaybederken sıfır puan almıştı. Dördüncü müsabakası Trabzon spor maçıydı. Dördüncü maçında üç puanla ayrılırken taraftarını sevince boğuyordu. Böylece Çaykur Rizespor iki ay sonra kazanan taraf oldu. İki ay öncede bu sahada Antalya sporu mağlup etmişte.

Bir hatırlatma daha yazayım bu müsabakayı 2870 kişi izledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER