MÜFTÜDEN ÖNCE DERS SONRA SPOR İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı Kur’an Kursunda Hafızlığını yapan öğrencilerle ders yaptıktan sonra dinlenmeleri için spor sahasında öğrencilerle top oynadı. Zavendikli Mustafa Hoca..
MÜFTÜDEN ÖNCE DERS SONRA SPOR
İSMET KÖSOĞLU
RİZE-Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı Kur’an Kursunda Hafızlığını yapan öğrencilerle ders yaptıktan sonra dinlenmeleri için spor sahasında öğrencilerle top oynadı.
Zavendikli Mustafa Hoca Kopuzlar Kur’an Kursunu ziyaret eden Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı ders sonrası Ç.Rizespor formasını giyerek Kuran Kursu öğrencileriyle futbol oynadı. Müftü Çakmakçı’’‘’ Hafızlarımızın dersini dinledik. Spor etkinliğimizi gerçekleştirdik, anlattık, dinledik, akşam namazımızı birlikte eda ettik. Dersler dışında sportif faaliyetlerde bulunmak insanın vücuduna sağlık sıhhat verir. Çocuklarımıza başarılar diliyorum’’ dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.