Altyapı futbolcumuz, minik yavrumuz Yiğit Demirel’in için 11 Aralık 2022 Pazar günü öğle namazından sonra Rize Merkez Sahil Camisinde cenaze namazı kılındı. Tüm Türkiye’yi yasa boğan Yiğit’in cenaze töreninde Çaykur..
Altyapı futbolcumuz, minik yavrumuz Yiğit Demirel’in için 11 Aralık 2022 Pazar günü öğle namazından sonra Rize Merkez Sahil Camisinde cenaze namazı kılındı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.