Milletvekili Aday Adayı Saltuk Deniz’e Ödül

Milletvekili Aday Adayı Saltuk Deniz’e Ödül Merkezi Ordu’da olan Karadeniz Haberci Dergisinin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘2022 Yılının Enleri’ listesine giren CHP Rize Eski İl Başkanı Milletvekili Aday..

Milletvekili Aday Adayı Saltuk Deniz’e Ödül
Son Güncelleme: Bu Haber 150 views Whatsapp

Milletvekili Aday Adayı Saltuk Deniz’e Ödül
Merkezi Ordu’da olan Karadeniz Haberci Dergisinin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘2022 Yılının Enleri’ listesine giren CHP Rize Eski İl Başkanı Milletvekili Aday Adayı Saltuk Deniz Yılın Özel Hizmet Ödülü’nü aldı.
Giresun’un Bulancak ilçesinde bir otelde düzenlenen törende içinde Rize Baro Başkanı Ümit Peçe, ÇGD Rize Şube Başkanı Gençağa Karafazlı’ nın da bulunduğu bazı bürokratlara, gazetecilere, sanatçılara, sporcu, eğitimci ve STK temsilcilerinin yanından CHP Rize Eski İl Başkanı Milletvekili Aday Adayı Saltuk Deniz’e Yılın Özel Hizmet Ödülü verildi.
Karadeniz’de Yılın En’leri Töreninde Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek yılın başarılı valisi ödülüne laik görülürken, Onur Ödülü Av. Hatice Ergen, Şükriye Kalafat’ a verilirken, toplumsal olaylara karşı duyarlılığı ve halkçı siyaset anlayışıyla gündeme gelen CHP’li Milletvekili Aday Adayı Saltuk Deniz Yılın Özel Hizmet Ödülü’ne layık görüldü.
“Mücadelemiz Hiçbir Çocuğun Yatağa Aç Girmediği Güne Değin Sürecektir”
Karadeniz Haberci Dergisinin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘2022 Yılının Enleri’ listesinde yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Deniz “Bu tarz ödüller almak çalışmalarımıza duyduğumuz özveriye güç vermekte, motivasyonumuzu tazelemektedir. Bugün bu ödülü şahsım adına değil birlikte çalışmalar yürüttüğüm dava arkadaşlarım adına da alıyorum. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında özgür, demokratik, halkçı, üreten ve kazanan bir Türkiye’yi yeniden inşa etmek için çıktığımız bu yolda mücadelemiz hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği güne değin sürecektir. Tabi ki bu zorlu yolda böylesine ödüllere layık görülmek bizleri daha da motive etmekte ve bir nevi içinde olduğumuz mücadelenin ne denli kutsal bir mücadele olduğunu, hak mücadelesi olduğunu bizlere hatırlatmış olmuştur. Başta bu organizasyonu düzenleyen Karadeniz Haberci Gazetesi olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.” Dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş