MHP’Lİ BAŞKANLARDAN AKP İL BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE İSMET KÖSOĞLU RİZE-AKP İl Başkanlığına atanan eski Milletvekili ve İl Başkanlarından Hikmet Ayar’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. MHP ve Çayeli Belediyelerinin..
MHP’Lİ BAŞKANLARDAN AKP İL BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE
İSMET KÖSOĞLU
RİZE-AKP İl Başkanlığına atanan eski Milletvekili ve İl Başkanlarından Hikmet Ayar’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
MHP ve Çayeli Belediyelerinin MHP’li Başkanları İsmail Hakkı Çiftçi ve İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz AKP İl Başkanlığına atanan Hikmet Ayar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret sonrası bir açıklamada bulunan MHP’li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ Rize AKP İl Başkanı Sayın Hikmet Ayar beyi Rize AK Parti İl başkanlığı binasında MHP’li Çayeli Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Çiftçi Başkanım ile beraber ziyaret ettik. Değerli Başkanıma yeni görevlerinde Hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulunduk. Ziyaret samimi, sıcak bir sohbet havasında geçti kendilerine nazik kabulleri için Teşekkür ediyorum’’ dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.