MHP’Lİ BAŞKAN ANKARADA RİZE-İKİZDERELİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ « Gazete53 – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

SON DAKİKA

Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

MHP’Lİ BAŞKAN ANKARADA RİZE-İKİZDERELİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

MHP’Lİ BAŞKAN ANKARADA RİZE-İKİZDERELİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
Bu haber 20 Ocak 2022 - 20:50 'de eklendi ve 272 views kez görüntülendi.

MHP’Lİ BAŞKAN ANKARADA RİZE-İKİZDERELİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

İSMET KÖSOĞLU

ANKARA-İkizdere MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun bir dizi inceleme için bulunduğu Başkent Ankara’da, Kızılay’da bulunan Rize İkizdereliler Derneğini ziyaret etti.

Bazı inceleme ve ziyaretler için Ankara’ya giden MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun Kızılay’da bulunan Rize İkizdereliler Derneğini ziyaret etti. İkizdereliler Derneğinde Başkanı eski İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu tarafından karşılanan MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun’’ Bazı ziyaretler yapmak için Ankara’ya geldim. Kızılay’da bulunan Rize İkizdereliler Derneğini ziyaret ettik. Derneğimizin Başkanı olan önceki dönem İkizdere Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kösoğlu Bey ve şair yazar Bahattin Karagöz Bey’le hoş sohbetimiz oldu sağ olsunlar. Ankara’da hemşerilerimizin güzel mutena bir yerleri var. Bütün hemşerilerimize kapıları açıktır. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz’ ’dedi.

İkizdere’den ve Derepazarı’ndan misafirlerimiz var diyerek açıklamada bulunan Rize İkizdereliler Derneği Başkanı Hasan Kösoğlu’’ Derneğimiz çok güzel ve merkezi bir yerde. Kızılay’da bulunduğu için ulaşım kolay ve rahat. Bugün İlçe Başkanımız İkizdere’den geldi, beraberinde Derepazarı’ndan gelen hemşerilerimiz var, bizi memnun ettiler. Hoş gelmişler, tüm hemşerilerimizin Ankara’ya geldiğinde derneğimize uğramalarını bekliyoruz’’ dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER