MEMLEKET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANLIĞI TEŞKİLAT ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI İSMET KÖSOĞLU RİZE-Memleket Partisi Rize’de bir taraftan teşkilatlanmayı sürdürürken, diğer taraftan kurduğu örgütlerle sahaya inerek esnaf ziyaretleri yapmaya devam ediyor Memleket Partisi..
MEMLEKET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANLIĞI TEŞKİLAT ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
İSMET KÖSOĞLU
RİZE-Memleket Partisi Rize’de bir taraftan teşkilatlanmayı sürdürürken, diğer taraftan kurduğu örgütlerle sahaya inerek esnaf ziyaretleri yapmaya devam ediyor
Memleket Partisi Rize İl Başkanı Muhittin Bayrak yeni teşkilatlarla ilgili yaptığı açıklamada “Yeni oluşturduğumuz ilçe örgütleriyle çalışmalarımıza hız verdik. Bu gün Çamlıhemşin, Ardeşen ilçelerimizde esnafımıza bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Hemşerilerimizin yaklaşan seçimlerle ilgili bilgi alış verişinde bulunarak görüşlerini aldık. Sorunlarını dinledik. Bu sorunları Memleket Partisi iktidarında nasıl çözeceğimizi anlattık. Artık ziyaretlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Memleket Partisi artık hızla büyümeye devam ediyor. Son bir aydır ülke genelinde üye sayımızı üçe katladık 150 bin üyeye yükselmiş bulunmaktayız Yoğunluktan dolayı yaklaşık 40 bin ön başvuru yapmış, yeni üyelerin, üyeliklerini en kısa zamanda aktif duruma getirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.