Gazete53

Mega Projeye Görkemli Açılış…

Mega Projeye Görkemli Açılış… Türkiye’nin mega projelerinden Rize Artvin Havalimanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’in katıldığı görkemli törenle açıldı. Yoğun ve coşkulu bir kalabalığın katıldığı açılış töreni öncesi Vali Kemal Çeber,  son hazırlıkları inceledi. İlk uçağın inmesi ile törene katılan Bakanları ve siyasi parti genel başkanlarını karşıladı. Bekleme salonunda […]

Mega Projeye Görkemli Açılış…
17 Mayıs 2022 - 9:21 'de eklendi.

Mega Projeye Görkemli Açılış…
Türkiye’nin mega projelerinden Rize Artvin Havalimanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’in katıldığı görkemli törenle açıldı.

Yoğun ve coşkulu bir kalabalığın katıldığı açılış töreni öncesi Vali Kemal Çeber,  son hazırlıkları inceledi. İlk uçağın inmesi ile törene katılan Bakanları ve siyasi parti genel başkanlarını karşıladı. Bekleme salonunda misafirlere eşlik etti. Havalimanı inşaatının her aşamasını yakından takip eden Vali Çeber, havalimanı hakkında konuklara bilgiler verdi. Bölge halkının heyecanla beklediği havalimanı projesinin Rize’nin ekonomisine ve turizmine sağlayacağı katkıları aktardı.

Vali Çeber, açılışın son adımına gelindiğinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın ilham Aliyev’in uçaklarının inmesiyle kendilerini karşılayarak tören alanına kadar eşlik etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER