KÜRESEL GAZETCİLER KONSEYİNİN, “KÜRESEL BULUŞMA” TOPLANTISI ALANYA’DA YAPILACAK

KÜRESEL GAZETCİLER KONSEYİNİN, “KÜRESEL BULUŞMA” TOPLANTISI ALANYA’DA YAPILACAK Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK) küresel buluşması 2-4 Temmuz tarihlerinde Alanya’da gerçekleştirilecek. KGK Genel Başkanı Mehmet Ali DİM, 100’den fazla yerli ve yabancı..

KÜRESEL GAZETCİLER KONSEYİNİN, “KÜRESEL BULUŞMA” TOPLANTISI ALANYA’DA YAPILACAK
Son Güncelleme:
Haber Okunma : 19
Whatsapp

KÜRESEL GAZETCİLER KONSEYİNİN, “KÜRESEL BULUŞMA” TOPLANTISI ALANYA’DA YAPILACAK

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK) küresel buluşması 2-4 Temmuz tarihlerinde Alanya’da gerçekleştirilecek. KGK Genel Başkanı Mehmet Ali DİM, 100’den fazla yerli ve yabancı KGK üyesine ev sahipliği yapacak. Küresel Gazeteciler Konseyin, Niğde buluşması ardından, Antalya’nın Alanya ilçesinde gerçekleşecek olan 3 günlük, KGK Alanya buluşmasında Rize İlimizi, Küresel Gazeteciler Konseyi Rize İl Temsilcisi Bayram Ali Kavalcı temsil edecek.

KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK), 2-4 Temmuz tarihlerinde Alanya’da gerçekleştireceği küresel buluşmanın hazırlıklarını sürdürüyor. 100’den fazla yerli ve yabancı KGK üyesinin bir araya geleceği dev buluşma, 2 Temmuz Cuma günü konukların Alanya’ya gelerek otellerine yerleşmeleriyle başlayacak. Konuklar saat 16.30’da Teleferikle Alanya Kalesi’ne çıkarak kale turu yapacaklar. Saat 19.00’daki tekne turunun ardından KGK üyeleri saat 20.30’da Harbour Restoran’daki akşam yemeğinde ağırlanacak. Buluşmanın ikinci günü olan 3 Temmuz Cumartesi günü ise 16.00–20.00 saatleri arasında toplantılar gerçekleştirilecek. Lonicera Otel’de 16.00–17.00 saatleri arasında ayrı ayrı salonlarda Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Etik Kurulu, Onur Kurulu ve Danışma Kurulu toplantıları yapılacak. 17.00–18.00 saatleri arasında ise yine ayrı ayrı salonlarda Yaygın Medya Meclisi, Yerel Medya Meclisi ve Dış Medya Meclisi toplantıları gerçekleştirilecek. 18.00-19.30 saatleri arasında ise tüm üyelerin katılımıyla genel toplantı yapılacak. Toplantıların ardından saat 20.00’de Lonicera Otel Balo Salonu’nda Gala Yemeği ve Ödül Töreni gerçekleştirilecek. Alanya’daki küresel buluşma, 4 Temmuz 2021 Pazar günü konukların uğurlanmalarıyla sona erecek. Haber: Selma Demirci Kavalcı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.