KÖSOĞLU’’TÜRK KÜRT AYRIMI YAPAN BU MİLLETİN DÜŞMANIDIR’’ « Gazete53 – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

SON DAKİKA

Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

KÖSOĞLU’’TÜRK KÜRT AYRIMI YAPAN BU MİLLETİN DÜŞMANIDIR’’

KÖSOĞLU’’TÜRK KÜRT AYRIMI YAPAN BU MİLLETİN DÜŞMANIDIR’’
Bu haber 06 Mayıs 2022 - 6:32 'de eklendi ve 256 views kez görüntülendi.

GAZETECİ İSMET KÖSOĞLU BELEDİYE MECLİSİ KARARIYLA HAKKÂRİ’NİN FAHRİ HEMŞERİSİ KABUL EDİLDİ

KÖSOĞLU’’TÜRK KÜRT AYRIMI YAPAN BU MİLLETİN DÜŞMANIDIR’’

FAİK BAKOĞLU

RİZE-Rizeli gazeteci İsmet Kösoğlu yazdığı yazı ve haberleriyle Hakkâri Karadeniz arasında köprü olmuştu. Bölgedeki internet sitesi ve gazetelerde yayınlanan Hakkâri ile ilgili haberleri sonrası Hakkâri Belediye Meclisinin oy birliği kararıyla Fahri Hemşeri kabul edildi.

Hakkâri Belediye Başkanı İdris Akbıyık imzalı Fahri Hemşeri Beratında’’ Şehrimizin sosyal ve kültürel anlamda gelişmesine ve tanıtımına önemli hizmet ve katkılar sağlayan, Hakkâri’miz için pozitif lobicilik yapan ve Hakkâri’deki gelişmeleri ulusal kanallarda tanıtan, hemşerilerimize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı Gazeteci-Yazar Sn. İsmet Kösoğlu’na 5393 sayılı Belediye Kanununun 18.maddesinin(r) bendi uyarınca Hakkâri Belediyesi Meclisinin 09.03.2022 tarih ve 2022/18 sayılı kararı ile FAHRİ HEMŞERİLİK BERATI verilmesi Oybirliği ile kabul ediliştir. İdris Akbıyık Hakkâri Belediye Başkanı’’ yazıldı.

Fahri Hemşerilik Beratı hakkında açıklamada bulunan Gazeteci İsmet Kösoğlu’ yurdumuzun her tarafı cennettir. Bu cennet köşelerden biriside güneydoğu köşemizdeki Hakkâri şehrimiz. Gazeteci olarak gezmeyi seven birisiyim. Yolum birkaç ay önce Hakkâri’ye düştü. Orada güzel ağırlandık. Anadolu misafirperverliğini orada daha yakından gördüm. Haberlerimde yer verdiğim Hakkâri’deki çalışmaları gören, ilgi gösteren Vali ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık beyin Fahri Hemşerimiz olurmusun teklifini memnunlukla kabul ettim. Hakkâri Belediye Meclisi tarafından Oybirliği ile alınan Fahri Hemşerilik Beratını Rize’ye gönderdiler. Hemşeri olmaktan memnunum. Kış turizmi için önemli merkez olması gereken huzur kenti Hakkâri ve hemşerilerim için daha çok tanıtıcı haberlere yer vermeyi düşünüyorum. Hakkâri’de hayat var sloganı benim içinde geçerli olacak’ ’dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER