Gazete53

KIZILAY’DAN KAYMAKAMA TEŞEKKÜ

KIZILAY’DAN KAYMAKAMA TEŞEKKÜR -KIZILAY BÖLGE MÜDÜRÜ DR.DİLA BARAN KAN HİZMETLERİNDEKİ KATKILARINDAN DOLAYI KAYMAKAMA ZİYARETTE BULUNDU İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Kızılay Trabzon Bölge Müdürü Dr.Dila Baran İkizdere Kaymakamı Cafer Kaymakçı’yı ziyaret ederek çalışmalara verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Kızılay Bölge Başkanı Dr.Dila Baran Kaymakam Cafer Kaymakçı’yı ziyaretinde yaptığı kısa konuşmada ’bölgede Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Rize ve Artvin illerinde […]

KIZILAY’DAN KAYMAKAMA TEŞEKKÜ
22 Haziran 2021 - 18:42 'de eklendi.

KIZILAY’DAN KAYMAKAMA TEŞEKKÜR

-KIZILAY BÖLGE MÜDÜRÜ DR.DİLA BARAN KAN HİZMETLERİNDEKİ KATKILARINDAN DOLAYI KAYMAKAMA ZİYARETTE BULUNDU

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Kızılay Trabzon Bölge Müdürü Dr.Dila Baran İkizdere Kaymakamı Cafer Kaymakçı’yı ziyaret ederek çalışmalara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Kızılay Bölge Başkanı Dr.Dila Baran Kaymakam Cafer Kaymakçı’yı ziyaretinde yaptığı kısa konuşmada ’bölgede Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Rize ve Artvin illerinde Kızılay olarak Kan alma hizmeti yapıyoruz. Tamamen gönüllülük esasına göre hayat kurtarmayı temel amaç olarak bilen insanımızın son yıllarda çok desteğini görüyoruz Dağınık coğrafi bölgede önemli bir çalışma yapıyoruz. Seyyar araçlarımızla asker, polis ve cami önlerinde bütün insanımızdan kan bağışı yapılmasını istiyoruz. İlçelerde Kaymakamlarımızın desteğini her zaman olduğu gibi görüyoruz. İkizdere Kaymakamımız olarak sizlerin de desteği bizim için önemli, bu vesile ile ziyaret ettik ’dedi. İkizdere Kaymakamı Cafer Kaymakçı’da konuşmasında ’insanın hayati önemli ihtiyacı kan başka yollarla elde edilemiyor. Sağlıklı insanımızın verdiği kan üniteleri ihtiyaç sahiplerinin umudu oluyor. Kızılay’ımız kara gün dostudur. Her zaman elimizden gelen bütün imkân ve yardımları yapmaya hazırız’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER