Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

KENDİRLİYE DOĞALGAZ

KENDİRLİYE DOĞALGAZ BELEDİYE BAŞKANI ALAATTİN SERDAR’ BELDEMİZDE YILSONUNDA DOĞALGAZ YANACAK’’ İSMET KÖSOĞLU KENDİRLİ-Rize’de bir belde daha Doğalgaza kavuşuyor. Kendirli Beldesinde yılsonunda Doğalgaz yanacağını söyleyen Belediye Başkanı Alaattin Serdar kazı çalışmaları devam ediyor dedi. Rize’de Doğalgaza kavuşacak ilk Belde olduklarını söyleyen Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar’ ’Doğalgaz tesisatı döşemek için kazı çalışmaları devam ediyor. Hizmetin en […]

KENDİRLİYE DOĞALGAZ
04 Ağustos 2022 - 10:50 'de eklendi.

KENDİRLİYE DOĞALGAZ

BELEDİYE BAŞKANI ALAATTİN SERDAR’ BELDEMİZDE YILSONUNDA DOĞALGAZ YANACAK’’

İSMET KÖSOĞLU

KENDİRLİ-Rize’de bir belde daha Doğalgaza kavuşuyor. Kendirli Beldesinde yılsonunda Doğalgaz yanacağını söyleyen Belediye Başkanı Alaattin Serdar kazı çalışmaları devam ediyor dedi.

Rize’de Doğalgaza kavuşacak ilk Belde olduklarını söyleyen Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar’ ’Doğalgaz tesisatı döşemek için kazı çalışmaları devam ediyor. Hizmetin en iyisine layık olan Beldemizin bir kısmı yılsonuna kadar şartları yerine getirdikleri takdirde Doğalgaz yakacaktır. Hava şartları müsait gittiği sürece kazı çalışmamız devam edecek. Beldemizde temiz yakıta kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz. Önemli bir hizmeti yerine getirmekteyiz. Beldemiz Doğalgaz sayesinde daha güzel bir değişim yaşayacaktır’’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER