KENDİRLİ CAYKUR’DA YANGIN TATBİKATI Haber:Osman Köseoğlu Kendirli Çaykur Çay fabrikasında yangın tatbikatı düzenlendi.. Her yıl düzenli olarak yapılan yangın Eğitim tatbikatına Çaykur kendirli Çay Fabrikası personeli katıldı. Güvenlik ve tatbikat..
KENDİRLİ CAYKUR’DA YANGIN TATBİKATI
Haber:Osman Köseoğlu
Kendirli Çaykur Çay fabrikasında yangın tatbikatı düzenlendi..
Her yıl düzenli olarak yapılan yangın Eğitim tatbikatına Çaykur kendirli Çay Fabrikası personeli katıldı.
Güvenlik ve tatbikat uzmanı gerekli eğitimi verdikten sonra, yakılan lastikler büyük bir titizlikle
söndürüldü..
Konu ile ilgili Çaykur Çay Fabrikası Müdürü Yakup Yağcı yaptığı açıklamada; düzenli olarak her yıl fabrikalarımızda güvenlik ve eğitim tatbikatlarını yapıyoruz..
Bugün itibariyle önce Kurbanımızı keserek hayırlısıyla imalata başladık.
Ardından, 2023 yılının yangın tatbikatını personelimizle birlikte başarıyla gerçekleştirerek, olası bir yangına, personelimiz gerekli eğitim ve güvenlik bilgilerini almış oldu diyerek sözlerini tamamladı..
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.