KAYMAKAM’’ÇEVREMİZİ TEMİZ TUTMAK HERKESİN GÖREVİ OLMALI’

DÜNYA TÜTÜNSÜZ GÜNÜNDE İZMARİT TOPLANDI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünün 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü programlı etkinliğinde İkizdere Kaymakamı öncülüğüne protokol üyelerinin katılımıyla Ekrem Orhon Parkında mıntıka temizliği ve..

KAYMAKAM’’ÇEVREMİZİ TEMİZ TUTMAK HERKESİN GÖREVİ OLMALI’
Son Güncelleme: Bu Haber 184 views Whatsapp

DÜNYA TÜTÜNSÜZ GÜNÜNDE İZMARİT TOPLANDI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünün 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü programlı etkinliğinde İkizdere Kaymakamı öncülüğüne protokol üyelerinin katılımıyla Ekrem Orhon Parkında mıntıka temizliği ve sigara izmariti toplandı.

31 Mayıs Dünya Tütünsüz günü Etkinliği kapsamında toplum hassasiyetini ön plana çıkaracak şekilde İkizdere Kaymakamı Mustafa Salih Bayram ile kurum Amirleri ve diğer çalışanlar İkizdere Çamlık Ekrem Orhon Mesire Alanında toplanarak program gereği çevrede mıntıka temizliği yaparken çoğunlukla sigara izmariti topladı. Parkta doğaya zarar veren izmaritlerin toplanmasına gönüllü katılanlar Kaymakam Mustafa Salih Bayram ile birlikte ellerinde eldiven ve poşetlerle çevrede izmarit ve çöp topladı. Çevre temizliği konusunda titiz davranılması gerektiğini söyleyen Kaymakam Mustafa Salih Bayram’ ’her insanımız çevreyi sağlığımız için korumalıdır. Bu çevre bize nasıl miras kaldıysa gelecek nesillere öyle temiz bırakmalıyız. Bugün 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü dolayısıyla severek böyle bir etkinliğe katıldık. Çevremizi temiz tutalım’’ dedi.

Ekrem Orhon Parkındaki izmarit toplama temizliğine Kaymakamla birlikte Yazı İşleri Müdürü Salih Çepnioğlu, İlçe Emniyet Amiri Komiser Osman Emirzeoğlu, , Jandarma Komutanı teğmen Mesut Yılmaz, Hastane Müdürü Yakup Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz, İlçe Nüfus Müdürü Mahmut Öksüz ve daire çalışanları katıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş