Gazete53

KAYMAKAM HACI KERİM MERAL MAKAMINDA OTURMUYOR

KAYMAKAM HACI KERİM MERAL MAKAMINDA OTURMUYOR -İKİZDERE KAYMAKAMI KÖYLERİ TANIMAYA DEVAM EDİYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Son kararname ile İkizdere Kaymakamlığına atanan Hacı Kerim Meral KÖYDES tarafından yapılan yatırım ve hizmetleri yerinde görmek için köy gezilerine aralıksız devam ediyor. Kaymakamı Hacı Kerim Meral 2021 yılı KÖYDES ve Birlik projeleri kapsamında; Kama Köyü, Anzer Grup yolu ve Yağcılar […]

KAYMAKAM HACI KERİM MERAL MAKAMINDA OTURMUYOR
13 Ekim 2021 - 16:48 'de eklendi.

KAYMAKAM HACI KERİM MERAL MAKAMINDA OTURMUYOR

-İKİZDERE KAYMAKAMI KÖYLERİ TANIMAYA DEVAM EDİYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Son kararname ile İkizdere Kaymakamlığına atanan Hacı Kerim Meral KÖYDES tarafından yapılan yatırım ve hizmetleri yerinde görmek için köy gezilerine aralıksız devam ediyor.

Kaymakamı Hacı Kerim Meral 2021 yılı KÖYDES ve Birlik projeleri kapsamında; Kama Köyü, Anzer Grup yolu ve Yağcılar Köylerinde tamamlanmış ve yapımı devam eden içme suyu, yol beton kaplama, menfez ve sanat yapıları inşaatlarını yerinde inceledi. Yağcılar Köyü Muhtarı ve köyde ikamet eden Vatandaşlarımızla sohbet edip isteklerini dinleyerek, yapılacak hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

Ayrıca Kama Köyünde Muhammed Saka tarafından işletmeye açılan Foretiko Bezi Atölyesini ziyaret ederek Foretiko bezi üretimi hakkında bilgi aldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER