KARNELER ALINDI, TATİL BAŞLADI.. Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, 2022-2023 eğitim öğretim yılı Karne Dağıtım Törenine Rize Valisi Kemal Çeber ve İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’le katıldı. 2022-2023 eğitim..
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, 2022-2023 eğitim öğretim yılı Karne Dağıtım Törenine Rize Valisi Kemal Çeber ve İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’le katıldı.
2022-2023 eğitim öğretim yılında okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında eğitim gören yaklaşık 19 milyon öğrenci bugün karne alarak tatiline girdi.
Rize Taşlıdere Gazi Ortaokulu’nda düzenlenen törende; Rize Valisi, Rize Belediye Başkanı ve Milli Eğitim Müdürü çocukları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Sınıf sınıf ziyaretleri ile ilk karnelerini çocuklara takdim ettiler.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.