Gazete53

-KALKANDERE KİTAP BEKLİYOR

-KALKANDERE KİTAP BEKLİYOR İSMET KÖSOĞLU KALKANDERE-Kalkandere Lisesi’nde yapımını hayırsever işadamı Burhan Makiroğlu’nun üstlendiği modern bir kütüphane yapılıyor. Kütüphanenin raflarının kitapla dolması için vatandaşlardan yardım ve destek isteniyor. AKESDER Başkanı Hasan Kansızoğlu ve Kalkandere Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Kabaoğlu vatandaşlara seslenerek “Bu kütüphanemizin raflarını doldurmak görevi de bize düşüyor. Kütüphanemize siz kıymetli vatandaşlarımızdan evlerindeki fazla kitaplarını […]

-KALKANDERE KİTAP BEKLİYOR
07 Şubat 2021 - 9:07 'de eklendi.

-KALKANDERE KİTAP BEKLİYOR

İSMET KÖSOĞLU

KALKANDERE-Kalkandere Lisesi’nde yapımını hayırsever işadamı Burhan Makiroğlu’nun üstlendiği modern bir kütüphane yapılıyor. Kütüphanenin raflarının kitapla dolması için vatandaşlardan yardım ve destek isteniyor.

AKESDER Başkanı Hasan Kansızoğlu ve Kalkandere Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Kabaoğlu vatandaşlara seslenerek “Bu kütüphanemizin raflarını doldurmak görevi de bize düşüyor. Kütüphanemize siz kıymetli vatandaşlarımızdan evlerindeki fazla kitaplarını göndererek destek olmalarını bekliyoruz. İş adamı hemşerimiz Burhan Makiroğlu raf, masa sandalye eksiklerini tamamladı. Bizlerde kitap eksikliğini gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Duyarlı insanlarımızın sesimize kulak vererek kitap desteğinde bulunmasını istiyoruz” dediler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER