Rize Halk Eğitim Merkez kadın kursiyerlere yönelik cenaze yıkama kursu açtı. 3 Mart’ta başlayacak kurs için kayıtlar Halk Eğitim Merkezi’nde devam ederken başvurular geçen yıla göre 2 katına çıktı. HABER:ARZU..
Rize Halk Eğitim Merkez kadın kursiyerlere yönelik cenaze yıkama kursu açtı. 3 Mart’ta başlayacak kurs için kayıtlar Halk Eğitim Merkezi’nde devam ederken başvurular geçen yıla göre 2 katına çıktı.
HABER:ARZU ERBAŞ
Rize Halk Eğitim Merkezi ‘Cenaze yıkama’ açıyor. Kadın kursiyerlere yönelik kurs için kayıtlar Halk Eğitim Merkezi’nde devam ediyor. 3 hafta devam edecek kurs 32 saat sürecek. Uygulamalı eğitimi Sahil Cami cenaze yıkama bölümünde yapılacak cenaze yıkama kursu yılda ortalama 2 kere açılıyor. 2023 yılının ilk kursuna başvurular ise 2 katına çıktı. 3 Mart’ta başlayacak kursta cenaze yıkama uygulaması yapabilen hocalar eğitimci olarak görev alacak. Erkek kursiyerler içinde cenaze yıkama kursu planlaması yapılıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.