Gazete53

KADEM RİZE TEMSİLCİLİĞİNDEN AŞURE İKRAMI

KADEM RİZE TEMSİLCİLİĞİNDEN AŞURE İKRAMI Kısa adı KADEM olan, Kadın ve Demokrasi Derneği Rize Temsilcisi Öznur Günay ve beraberinde gönüllü Kademcilerle birlikte, Bolluğun, bereketin, üretmenin ve birlik olmamın en güzel vesilesi olan Aşureleri çeşitli kurumları gezerek ikram ettiler. Haber: Bayram Ali Kavalcı KADEM Rize Temsilcisi Öznur GÜNAY; “Temsilciliğimiz olarak 2021-2022 Eğitim öğretim yılının sağlıkla huzurla […]

KADEM RİZE TEMSİLCİLİĞİNDEN AŞURE İKRAMI
04 Eylül 2021 - 6:18 'de eklendi.

KADEM RİZE TEMSİLCİLİĞİNDEN AŞURE İKRAMI

Kısa adı KADEM olan, Kadın ve Demokrasi Derneği Rize Temsilcisi Öznur Günay ve beraberinde gönüllü Kademcilerle birlikte, Bolluğun, bereketin, üretmenin ve birlik olmamın en güzel vesilesi olan Aşureleri çeşitli kurumları gezerek ikram ettiler.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

KADEM Rize Temsilcisi Öznur GÜNAY; “Temsilciliğimiz olarak 2021-2022 Eğitim öğretim yılının sağlıkla huzurla geçmesi dileklerimizle, Sayın Valimiz Kemal Çeber’in eşi Neslihan Çeber Hanımefendi’ye, sn. Vali Yardımcımız Gülhani Ozan Sarı’ya ve çeşitli kurum müdürlerimize ve de Eğitim camiamızın kıymetli çalışanlarına aşurelerimizi ikram ettik. Gönüllü çalışmalarımızda bizlere destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kadem olarak cennet ülkemiz ve cennet Rize’miz de; Kadın çalışmaları alanında yerleşik toplumsal kabullerin ve modern Doğu – Batı düşünce yapısının sorunlu kısımlarının dışına çıkarak yeni bir söylem üretmek üzere akademik çalışmalar yürütmekteyiz. Kadın ve erkek arasındaki rol paylaşımının ancak hak ve sorumluluk dengesi gözetilerek gerçekleşeceğine dair toplumsal bilinç oluşturmak için gönüllü çalışıyoruz. Kadem olarak, Kadının insanlık onurunu teslim etmek üzere savunuculuk yapan bir sivil toplum kuruluşu olarak Rize’mizde kalıcı ve dua alıcı hizmetler vermeye devam edeceğiz. ”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER