Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

-İYİ PARTİ RİZE İL TEŞKİLATINDAN SUÇ DUYURUSU

-İYİ PARTİ RİZE İL TEŞKİLATINDAN SUÇ DUYURUSU İSMET KÖSOĞLU RİZE-İYİ Parti İl Başkanı Av.Ayşegül Akyıldız Özyanık Genel Başkan Meral Akşener’e hakaret edildiği gerekçesiyle Rize,Pazar,Çayeli ve Kalkandere Adliyelerinde suç duyurusunda bulundu. Rize İl başkanı Av.Ayşegül Akyıldız Özyanık sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada’ İYİ Parti Rize il ve ilçe teşkilatları olarak partimize ve Genel Başkanımız Meral Akşener’e […]

-İYİ PARTİ RİZE İL TEŞKİLATINDAN SUÇ DUYURUSU
02 Eylül 2021 - 18:02 'de eklendi.

-İYİ PARTİ RİZE İL TEŞKİLATINDAN SUÇ DUYURUSU

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-İYİ Parti İl Başkanı Av.Ayşegül Akyıldız Özyanık Genel Başkan Meral Akşener’e hakaret edildiği gerekçesiyle Rize,Pazar,Çayeli ve Kalkandere Adliyelerinde suç duyurusunda bulundu.

Rize İl başkanı Av.Ayşegül Akyıldız Özyanık sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada’ İYİ Parti Rize il ve ilçe teşkilatları olarak partimize ve Genel Başkanımız Meral Akşener’e hakaret ve iftiralarda bulunan AKP milletvekili malum şahıs hakkında Pazar, Çayeli, Rize ve Kalkandere adliyelerinde suç duyurularında bulunduk. Her türlü iftira ve engellemelere rağmen İYİ Parti olarak Türk Milletine hizmet etme ülkümüzden asla vazgeçmeyeceğiz. Kendi kirli geçmişlerini kamufle etmek için bizzat milletimiz tarafından kurulan İYİ Parti’mize çamur atılmasına da asla müsaade etmeyeceğiz’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER