ISIRLIK’TA FİDAN EKİMİ TAM GAZ

ISIRLIK’TA MEYVE FİDANLARININ DİKİMİNE DEVAM EDİLİYOR ISIRLIK’TA MEYVE FİDANLARININ DİKİMİNE DEVAM EDİLİYOR.docx   Rize Belediyesi ve Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla Isırlık Tabiat Parkı’na fındık ve ceviz fidanları dikildi…

ISIRLIK’TA FİDAN EKİMİ TAM GAZ
Son Güncelleme: Bu Haber 375 views Whatsapp
ISIRLIK’TA MEYVE FİDANLARININ DİKİMİNE DEVAM EDİLİYOR
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
Ek küçük resmi
ISIRLIK’TA MEYVE FİDANLARININ DİKİMİNE DEVAM EDİLİYOR.docx

 

Rize Belediyesi ve Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla Isırlık Tabiat Parkı’na fındık ve ceviz fidanları dikildi.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ve Rize Belediyesi Meclis Üyeleri’nin katılımıyla ceviz ve fındık fidanları dikildi.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin fidan dikiminde yaptığı açıklamada, “Isırlık Tabiat Parkı’na yaptığımız kampanya ile geçen yıl dikilen 20 bin fidan ve bunun dışında dikilen bir çok fidan vardır. Bunların dışında insanlarımız buraya geldiklerinde yiyebilecekleri türden ağaçlar dikmek istedik. Geçen günlerde de milli eğitim müdürümüz Giresun’lu olması dolayısıyla ben de fındık fidanı getireyim dedi. Biz de çok memnun olduk. Şimdi de Giresun’umuzdan değerli milli eğitim müdürümüzün getirdiği fidanları bu bölgeye diktik. Yine Rize’den bir esnaf abimizin de verdiği ceviz dikanlarını hemen yan tarafa diktik. Rize’de bu bölgede yetişebilecek bitki türlerini zaman içerisinde buraya dikip, buranın bir botanik bahçeyi andıracak şekilde değişik bitki türleriyle bezenmesini istiyoruz.. Önümüzdeki senelerde inşallah burası değişik ağaç türlerinin de gezilip görülebileceği bir bölge olur” dedi.

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ise konuşmasında, “Kendi köyümden getirmiş olduğum fidanları buraya diktik. Allah inşallah hayırlısıyla vatandaşlarımıza bu fidanların fındıklarını yemeyi nasip etsin. Bu vesileyle sayın başkanımıza bu ortamı hazırladığı için milli eğitim müdürlüğü adına ve Rizemiz adına da teşekkür ediyorum. Burada çok güzel bir alan oluşmuş.” diye konuştu.

Fidanların alana dikilip sulamaları da yapıldıktan sonra program sona erdi.

If you are having problem with your documents, it could be because you’re not familiar with the instructional writing

In reality, the majority of colleges and universities require some sort of an expansion of their initial course, if it

Teachers must read exactly the identical kind https://www.affordable-papers.net/ of reports again.

be an article or an oral report.

style.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş