İLİM TAHSİL EDEN TALEBELERE YARDIM DERNEĞİNDEN KAYIKÇI’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

İLİM TAHSİL EDEN TALEBELERE YARDIM DERNEĞİNDEN KAYIKÇI’YA TEŞEKKÜR BELGESİ Rize Merkez Yeniköy Mahallesi, Taşçıoğlu Camii bitişinde yıllarca gönüllü sosyal amaçlı faaliyetinde bulunan, Rize İlim Tahsil Eden Talebelere Yardım Derneğine sağlamış..

Son Güncelleme: Bu Haber 165 views Whatsapp

İLİM TAHSİL EDEN TALEBELERE YARDIM DERNEĞİNDEN KAYIKÇI’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

Rize Merkez Yeniköy Mahallesi, Taşçıoğlu Camii bitişinde yıllarca gönüllü sosyal amaçlı faaliyetinde bulunan, Rize İlim Tahsil Eden Talebelere Yardım Derneğine sağlamış olduğu katkı ve katılımlarından dolayı, Dernek Yönetim Kurulu tarafından, Rize’nin tanınmış Arzuhalcisi gönül insanı, Hacı Yurdakul Kayıkçı ’ya Türk Bayrağı çerçeveli teşekkür levhası, Dernek Kurucu Temsilcisi Ramazan Erol hoca efendi tarafından taktim edildi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize İlim Tahsil Eden Talebelere Yardım Derneği Yönetim Kurulundan yapılan açıklamada; “Sayın Hacı Yurdakul Kayıkçı büyüğümüz için, Yönetim Kurulumuzun toplandığı, 04.01.2023 tarih ve 2 Nolu kararı ile Yönetim Kurulu olarak kendilerine, katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür levhası taktim ettik. 1988 yılından beri aktif üyemiz olan Sayın Hacı Yurdakul Kayıkçı, genel kurul toplantılarımızı aksatmadan divan başkalığı yapmış ve mer’i kanun ve yönetmenlikler muvacehesinde hizmetlerimize katkı ve katılımı olan muhterem bir büyüğümüzdür. Kendisine Allahü teladan sağlık, sıhhat ve hayırlı ömürler diliyoruz. Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diye açıkladılar.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.