Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

-İKİZDEREYE CİTTASLOW PROJESİ

-İKİZDEREYE CİTTASLOW PROJESİ -BELEDİYEDEN UZUNDERE ÖRNEK PROJESİ HAYATA GEÇECEK İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Belediyesi tarafından Cittaslow isimli ‘sakin şehir ’projesi hazırlanıyor. Projenin örneğini görmek için Belediye Başkanı Hakan Karagöz Erzurum-Uzundere ilçesinde incelemede bulundu. Erzurum-Uzundere ilçesinde Belediye tarafından hazırlanan projeyi İkizdere de de uygulamak için yerinde gören İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’Turizm bölgemiz İlçemizde de bu […]

-İKİZDEREYE CİTTASLOW PROJESİ
09 Ocak 2021 - 6:30 'de eklendi.

-İKİZDEREYE CİTTASLOW PROJESİ

-BELEDİYEDEN UZUNDERE ÖRNEK PROJESİ HAYATA GEÇECEK

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Belediyesi tarafından Cittaslow isimli ‘sakin şehir ’projesi hazırlanıyor. Projenin örneğini görmek için Belediye Başkanı Hakan Karagöz Erzurum-Uzundere ilçesinde incelemede bulundu.

Erzurum-Uzundere ilçesinde Belediye tarafından hazırlanan projeyi İkizdere de de uygulamak için yerinde gören İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’Turizm bölgemiz İlçemizde de bu projeyi uygulamak istiyoruz. Bu projenin yapıldığı yer olan Uzundere ilçesindeki tesisleri görmek istedim. Bu proje ilçemizde de uygulanabilecek güzel bir tasarım. Uzundere ziyaretimizde güzelliği gördüm. Bizim turizm için hayalimiz var Cennet ilçemizi “ sakin şehir ”ismi verilen Cittaslow yapmak istiyoruz proje için Türkiye’de 11. Cittaslow olan Erzurum Uzundere ilçesine Cittaslow birliğinin kattıklarını yerinde inceledik. Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak’ı ziyaret ettik Cittaslow ve Uzundere hakkında bilgi aldık verimli bir ziyaret oldu. Değerli Başkanıma ve ekibine bize gösterdiği ilgi, alâka ve misafirperverliğinden dolayı şahsım ve ilçem adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER