İKİZDERE’DE ÖĞRENCİ DESTEK PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

İKİZDERE’DE ÖĞRENCİ DESTEK PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Öğrenci destek Projesi İkizdere ilçesinde gerçekleşti. Kaymakam Mustafa Salih Bayram başkanlığında proje hakkında ‘’Öğrenci Destek Projesi” toplantısı yapıldı. İlçedeki okullarda rehber öğretmenlerin..

İKİZDERE’DE ÖĞRENCİ DESTEK PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ
Son Güncelleme: Bu Haber 149 views Whatsapp

İKİZDERE’DE ÖĞRENCİ DESTEK PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Öğrenci destek Projesi İkizdere ilçesinde gerçekleşti. Kaymakam Mustafa Salih Bayram başkanlığında proje hakkında ‘’Öğrenci Destek Projesi” toplantısı yapıldı.

İlçedeki okullarda rehber öğretmenlerin ve ders öğretmenlerinin belirlediği öğrencilerin kurum amirleri ve sivil toplum örgütlerinin başkanları ile eşleştirilerek birebir ilgilenmek suretiyle takip edilmesi amaçlanıyor. Bu amaçla Kaymakam başkanlığında hayata geçirilen “Öğrenci Destek Projesi” toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Mustafa Salih Bayram “Amacımız ilçemiz okullarında öğrenim gören dezavantajlı öğrencilerimize destek sağlayarak onlara fırsat eşitliği sunmaktır. Bunu yaparken öğrencinin yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olacağız. Ailelerimizi de bu konuda bilgilendireceğiz. Öğrencilerimizi yeteneklerine göre yönlendireceğiz. Amacımız öğrencimizin hayatına dokunmak ve onunla birlikte yol yürümektir” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz’de katılımcılara bir sunum yaparak ‘’projenin kapsamında öğrencilerin her yönüyle bireysel gelişiminin takip edilmesi, eksik yönlerinin tamamlanması, var olan bireysel niteliklerinin (spor-sanat-müzik vb.) geliştirilmesi, öğrencinin yönlendirilmesi ve bu konuda ailenin de bilinçlendirilmesini hedefliyoruz. Dönem sonunda yapılacak değerlendirme ve alınacak dönütlerin sonucuna göre projeyi daha da geliştireceğiz dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş