İkizdere ve Çamlıhemşin ilçelerindeki Organik Çay Fabrikalarda bu ilçede bulunan işsiz insanlara öncelik tanınması isteniyor.

İKİZDERE ve ÇAMLIHEMŞİN FABRİKALARINA YÖREDEN ELEMAN ALINMASI İSTENİYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-2023 yılı yaş çay sezonunda hizmete girecek olan ÇAYKUR’a ait İkizdere ve Çamlıhemşin ilçelerindeki Organik Çay Fabrikalarda bu ilçede bulunan..

İkizdere ve Çamlıhemşin ilçelerindeki Organik Çay Fabrikalarda bu ilçede bulunan işsiz insanlara öncelik tanınması isteniyor.
Son Güncelleme: Bu Haber 373 views Whatsapp

İKİZDERE ve ÇAMLIHEMŞİN FABRİKALARINA YÖREDEN ELEMAN ALINMASI İSTENİYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-2023 yılı yaş çay sezonunda hizmete girecek olan ÇAYKUR’a ait İkizdere ve Çamlıhemşin ilçelerindeki Organik Çay Fabrikalarda bu ilçede bulunan işsiz insanlara öncelik tanınması isteniyor.

Her yaş çay kampanyası başladığında mevsimlik işçi alımında bulunan ÇAYKUR Genel Müdürlüğünün Rize’de fabrikası olmayan en ücra ve mağdur ilçeler olan İkizdere ve Çamlıhemşin’deki fabrikalarında çalışacak elemanları bu ilçe insanlarından olması istendi. ÇAYKUR’a ait fabrikalara kampanya başladığında bu yıl ki işçi alım sayısının 1500’e yakın olması bekleniyor. ÇAYKUR’un İkizdere ve Çamlıhemşin’de üretime alacağı yeni fabrikalarında 200’er olmak üzere 400 kişiyi istihdam edeceği tahmin edilirken, İkizdere ve Çamlıhemşin’de işsiz gençlere öncelik verilmesi isteniyor.

İkizdere Çay Fabrikasınınım bulunduğu arazinin Gürdere köyünde olduğunu söyleyen MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun’ ’ilçemizden köyümüzden işsiz birçok gencimiz var. Mümkün olduğunca İlçedeki işsiz gençlere öncelik tanınmasını isteriz. Bu isteğimiz çok görülmemeli. İşçi alım başvuru ve işlemlerinin Mart ayı içerisinde yapılmasını bekleniyoruz. İşçi alımıyla ilgili ilana çıkıldığını iş isteyen gençlerimizin yakından takip etmesini istiyorum’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş