Gazete53

İKİZDERE STADI ENKAZ HALİNDE

İKİZDERE STADI ENKAZ HALİNDE İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Rize 1.Amatör Kümede mücadele eden İkizdere Gücü futbol takımının maçlarına ev sahipliği yapan ilçe stadında tribün ve soyunma odaları onarım bekliyor. İkizdere stadında uzun zamandır onarım ve bakım yapılmadığını söyleyen sporseverler ’yazıktır, ilçede amatör kümede oynayan futbol takımımız var ama sahanın durumu beton gibi. Yılların ezilmişliği ile saha zeminindeki […]

İKİZDERE STADI ENKAZ HALİNDE
07 Mart 2022 - 20:09 'de eklendi.

İKİZDERE STADI ENKAZ HALİNDE

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Rize 1.Amatör Kümede mücadele eden İkizdere Gücü futbol takımının maçlarına ev sahipliği yapan ilçe stadında tribün ve soyunma odaları onarım bekliyor.

İkizdere stadında uzun zamandır onarım ve bakım yapılmadığını söyleyen sporseverler ’yazıktır, ilçede amatör kümede oynayan futbol takımımız var ama sahanın durumu beton gibi. Yılların ezilmişliği ile saha zeminindeki suni çimler beton gibi sertleşmiş. Allah korusun burada futbol oynayan gençlerin bir yerleri her an kırılabilir. Rize’nin başka hiçbir ilçesinde böyle kötü saha yoktur. Ayrıca yaklaşık 500 kişilik kapalı tribünde eksik çok. Tribündeki plastik koltukların büyük çoğunluğu kırık ve çok pis. Buraya bakacak görevliler olmalı. Gençlik Spor Müdürlüğü İkizdere sahasının çözüm bekleyen sorunlarına el atmalı ve bunu bekliyoruz’’ dediler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER