Gazete53

İKİZDERE MHP CUMHURBAŞKANI İÇİN DOSYA HAZIRLADI

-İKİZDERE MHP CUMHURBAŞKANI İÇİN DOSYA HAZIRLADI -AKP İL SEÇİMİ İÇİN RİZEYE GELECEK OLAN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A MHP DEN İSTEK DOSYASI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-AKP İl Başkanlığı Genel Kurulu için Pazartesi günü Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a MHP den ilçenin eksik konularının giderilmesi için MHP İlçe Başkanlığınca bir dosya hazırlandı. İkizdere ilçesinin eksiklerini hazırladıkları […]

İKİZDERE MHP CUMHURBAŞKANI İÇİN DOSYA HAZIRLADI
04 Şubat 2021 - 15:17 'de eklendi.

-İKİZDERE MHP CUMHURBAŞKANI İÇİN DOSYA HAZIRLADI

-AKP İL SEÇİMİ İÇİN RİZEYE GELECEK OLAN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A MHP DEN İSTEK DOSYASI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-AKP İl Başkanlığı Genel Kurulu için Pazartesi günü Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a MHP den ilçenin eksik konularının giderilmesi için MHP İlçe Başkanlığınca bir dosya hazırlandı.

İkizdere ilçesinin eksiklerini hazırladıkları dosyada belgeleyerek hazırladıklarını söyleyen MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun Cumhurbaşkanının ziyaretinde vermek üzere Rize İl Başkanı İhsan Alkana teslim etti. İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun yaptığı açıklamasında ’Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey’in Rize’yi ziyaretlerinden önce kendilerine sunulmak üzere İkizdere’miz ile alakalı projeleri, çalışmaları ve kurumların çalışmalarını rapor halinde sunmak üzere İl Başkanımız İhsan Alkan Bey’e teslim ettik. İlçemiz adına hayırlı olsun. İnşallah girişimimiz hayırlarla sonlanır’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER