İKİZDERE DOLMUŞÇULARI ‘’MAĞDURİYETİMİZ ÇÖZÜLENE KADAR YOLCU TAŞIMAYACAĞIZ’’

İKİZDERE DOLMUŞÇULARI ‘’MAĞDURİYETİMİZ ÇÖZÜLENE KADAR YOLCU TAŞIMAYACAĞIZ’’ İKİZDEREDE ARAÇLAR KONTAK KAPATTIĞI İÇİN 7 GÜNDÜR ULAŞIM YAPILMIYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere-Rize hattında sorunları çözülene kadar yolcu taşımama kararı alan SS.22 nolu İkizdere..

İKİZDERE DOLMUŞÇULARI ‘’MAĞDURİYETİMİZ ÇÖZÜLENE KADAR YOLCU TAŞIMAYACAĞIZ’’
Son Güncelleme: Bu Haber 239 views Whatsapp

İKİZDERE DOLMUŞÇULARI ‘’MAĞDURİYETİMİZ ÇÖZÜLENE KADAR YOLCU TAŞIMAYACAĞIZ’’

İKİZDEREDE ARAÇLAR KONTAK KAPATTIĞI İÇİN 7 GÜNDÜR ULAŞIM YAPILMIYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere-Rize hattında sorunları çözülene kadar yolcu taşımama kararı alan SS.22 nolu İkizdere Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığından bir açıklama yapıldı.

7 gündür ilçe ile Rize arasında yolcu taşımayarak tepki gösteren Kooperatifin açıklaması şu şekilde’’ SS 22 nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olarak öncelikle sizlere hizmet veremediğimiz için çok üzgünüz. Burada Kooperatif olarak amacımız para kazanamıyoruz diye kontak kapatmadık.Olan hakkımız elimizden alındığı için kontak kapadık. İkizdere her şeye sessiz kaldığı için adliyesi gitti elinde olanı kaybetmeye başladı şimdi birlik zamanı hakkımızı arama zamanı. Yolcular olarak mağdur olan hepinizden SS 22 Nolu Mot. Koop olarak özür dileriz. Fakat bizde burada mağduruz. Arkadaşımızı döverek hastanelik ettiler. Yolcu taşımayacağız, hakkımızı verirlerseler çalışacağız 36 kişi daha ailesi ile aç dursun istiyor yetkililer. Belediye Başkanımız Hakan Karagöz geldi konuştu bizde hakkımızın korunmasını istiyoruz. Yıllarca biz bu hatta yolcu taşıdık yine de taşımak istiyoruz. Biz mağduruz 2 arkadaşımız yakın zamanda dayak yedi bu insanlık değil. Bu haksızlığı kabul etmek, daha büyüğünü doğuracaktır. Onun için sonuna kadar direneceğiz. Kaybedecek bir şey kalmadı. Sesimizin duyulması için artık ne yapmak lazım bilemiyoruz ama gerekirse Valiliğin önünde aracını yakmaya hazır olan arkadaşımız var’’ denildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş