Gazete53

İKİZDERE BELEDİYESİNE YENİ MAKAM ARACI

-İKİZDERE BELEDİYESİNE YENİ MAKAM ARACI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Belediyesi yeni makam aracına kavuştu. İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz yeni makam aracını teslim alırken yaptığı açıklamada’Temsiliyet önemli. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Hazine ve Maliye eski Bakanımız Berat Albayrak bakanımın imzası ile belediyemize destek “HİBE” hizmet aracımızı teslim aldık. Cumhur ittifakının ürünü olan bu destek için başta Sn. […]

İKİZDERE BELEDİYESİNE YENİ MAKAM ARACI
23 Mart 2021 - 15:57 'de eklendi.

-İKİZDERE BELEDİYESİNE YENİ MAKAM ARACI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Belediyesi yeni makam aracına kavuştu.

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz yeni makam aracını teslim alırken yaptığı açıklamada’Temsiliyet önemli. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Hazine ve Maliye eski Bakanımız Berat Albayrak bakanımın imzası ile belediyemize destek “HİBE” hizmet aracımızı teslim aldık. Cumhur ittifakının ürünü olan bu destek için başta Sn. Cumhurbaşkanımıza, Hazine ve Maliye eski Bakanımız Sn. Berat Albayrak bakanıma teşekkür ederim.

Bu desteğin verilmesinde büyük emeği olan MHP Rize İl Başkanım Sn. İhsan Alkan Başkanıma, yazışma sürecini yürüten İkizdere Belediye’si Fen İşleri ve Yazı İşleri personelime verdikleri destek için ilçem adına şükranlarımı sunuyorum. Biz çalışmaya üretmeye devam ediyoruz. Derdimiz de Sevdamız da İkizdere’ dedi. Belediyede daha önce kullanılan makam aracı kontrol ve bakımdan geçirilerek Zabıta Müdürlüğüne tahsis edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER