Gazete53

İKİZDERE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA HİZMET ARACI TAHSİS EDİLDi

BÖLGEDE VE RİZEDE BİR İLK -İKİZDERE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA HİZMET ARACI TAHSİS EDİLDİ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Bölgede ilk kez İkizdere ilçesinde 2015 yılında kurulan Köpek Barınağı için Belediye tarafından araç tahsis edilerek daha iyi imkânlar sağlanacağı açıklandı. ‘’Onlarda Can’’ sloganıyla sokak hayvanlarına daha iyi hizmet vermek amacıyla Belediye tarafından araç tahsisi yapıldı. İlçede 2015 yılında dönemin […]

İKİZDERE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA HİZMET ARACI TAHSİS EDİLDi
07 Ocak 2021 - 7:42 'de eklendi.

BÖLGEDE VE RİZEDE BİR İLK

-İKİZDERE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA HİZMET ARACI TAHSİS EDİLDİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Bölgede ilk kez İkizdere ilçesinde 2015 yılında kurulan Köpek Barınağı için Belediye tarafından araç tahsis edilerek daha iyi imkânlar sağlanacağı açıklandı.

‘’Onlarda Can’’ sloganıyla sokak hayvanlarına daha iyi hizmet vermek amacıyla Belediye tarafından araç tahsisi yapıldı. İlçede 2015 yılında dönemin Noteri Berran Altuntecim’in katkı ve desteğiyle İkizdere Belediyesi tarafından kurulan Köpek Barınağında sokakta kalmış sahipsiz ve hasta köpekler tedavi edilerek bakılıyor. Köpek Barınağının yiyecekleri köpek sever vatandaşlar yöre halkı tarafından karşılanıyor. İlçe Belediye Başkanı Hakan Karagöz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada’’ Onlarda Can. İlimiz Rize’nin ilçeleri içinde tek olan İkizdere köpek barınağımıza göreve geldiğimiz günden bu güne hep hayalimiz olan hizmet aracımızı belediyemiz imkânları ile temin ettik hamdolsun. Sokak hayvanlarına olan sorumluluğumuz ve daha iyi hizmet vermek adına yardım severlerimizin, Belediyemizin ve İkizdere belediye personelimizin gayretleri ile hizmet kalitemizi yükseltme adına bu araca çok ihtiyacımız vardı. Sessiz canlara ve ilçemize hayırlı olsun’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER