Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

İKİZDERE BELEDİYESİ İMKÂNI YETTİĞİNCE ÇALIŞIYOR

BELEDİYEDEN YOL ÇALIŞMASI İKİZDERE BELEDİYESİ İMKÂNI YETTİĞİNCE ÇALIŞIYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere’de Mahalle yollarındaki Belediye çalışması devam ediyor. Yeşilyurt Mahallesindeki keskin virajı tıraşlama çalışmasını yerinde gören MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz’’ dedi. Yeşilyurt Mahallesindeki keskin virajı ortadan kaldırmak için başlatılan çalışmayı yerinde inceleyen MHP li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ Bu […]

İKİZDERE BELEDİYESİ İMKÂNI YETTİĞİNCE ÇALIŞIYOR
02 Mart 2023 - 9:01 'de eklendi.

BELEDİYEDEN YOL ÇALIŞMASI

İKİZDERE BELEDİYESİ İMKÂNI YETTİĞİNCE ÇALIŞIYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere’de Mahalle yollarındaki Belediye çalışması devam ediyor. Yeşilyurt Mahallesindeki keskin virajı tıraşlama çalışmasını yerinde gören MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz’’ dedi.

Yeşilyurt Mahallesindeki keskin virajı ortadan kaldırmak için başlatılan çalışmayı yerinde inceleyen MHP li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ Bu zor zamanlardan çalışarak, üreterek çıkacağız inşallah. İlçemiz Yeşilyurt Mahallesi ve molla bahadır küme evleri mevki kesişme noktasında ( petrolün arkası) yılların sorunu geçiş güvenliği noktasında yarı güvenli geçiş için rehabilite ediyoruz. Öncelikle üst noktada şev alarak devamında püskürtme beton yaparak bu bölgeyi halkımızın güvenle kullanabileceği bir hale getireceğiz. Bu projede bize büyük destek veren özel müteşebbis inşaat firmalarımız İrem İnş Aş, Cengiz İnş Aş, Bamtaş hafriyat ve Havuzlar İnş sahibi Yasin Havuz ve İkizdere Belediyesi fen işleri ekiplerime İlçem adına şükranlarımı sunuyorum. Daha sürdürülebilir bir İkizdere için var gücümüzle çalışıyoruz. Rabbim bizi bize güvenenlere mahcup etmesin inşallah’’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER