Gazete53

İKİZDERE BELEDİYESİ HAYVANLARI UNUTMADI

İKİZDERE BELEDİYESİ HAYVANLARI UNUTMADI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Kar yağmasıyla aç ve açıkta kalabilecek sokak hayvanlarını unutmayan İkizdere Belediyesi yem yardımında bulundu. Kar yağmasıyla mağdur olan sokak hayvanlarına yem yardımı yaptıklarını söyleyen MHP li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ ’sokakta, dışarda kalanlarda Allah’ın yarattığı canlılardır. Kedi ve köpeklerden dışarda kalarak açlık çeken olduğunu söylediler. Bu ihtiyaca duyarsız […]

İKİZDERE BELEDİYESİ HAYVANLARI UNUTMADI
30 Ocak 2022 - 17:02 'de eklendi.

İKİZDERE BELEDİYESİ HAYVANLARI UNUTMADI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Kar yağmasıyla aç ve açıkta kalabilecek sokak hayvanlarını unutmayan İkizdere Belediyesi yem yardımında bulundu.

Kar yağmasıyla mağdur olan sokak hayvanlarına yem yardımı yaptıklarını söyleyen MHP li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ ’sokakta, dışarda kalanlarda Allah’ın yarattığı canlılardır. Kedi ve köpeklerden dışarda kalarak açlık çeken olduğunu söylediler. Bu ihtiyaca duyarsız kalamazdık. Belediye olarak imkânlarımız dâhilinde yem yardımı yapıyoruz. Dışarısı kar boran. Mahallelerimizde kış dolaysı ile nüfus boşalması var sessiz canlarımız (kedi ve köpek) yemek bulmada zorlanıyor ve açık olan mahalle sakinlerimizin kapılarına doluşuyor. Sağ olsunlar mahalle sakinlerimiz büyük destek veriyor bu canlara, olabildiğince kapı önlerine sokak hayvanları için bir kap yemek koyuyor. Bizler de bu güzel yürekli insanlarımızın yüklerini hafifletmek için bizlere destek olan yüce gönüllü güzel insanların desteği ile aldığımız mamaları mahallelimize dağıtıyoruz. Destek olan yüce gönüllü insanlarımızdan Allah razı olsun.-Her kim bir açı doyura bin açı doyurmuş gibi sevap alır’’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER