İKİZDERE BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR BELEDİYE BAŞKANI HAKAN KARAGÖZ ‘’ MAHALLELERDE ALTYAPI ÇALIŞMALARINI KAR YAĞMADAN TAMAMLAMAK İSTİYORUZ’’ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Rize’nin İkizdere İlçesi Belediyesi altyapı çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Kar yağmadan Mahallelerde acil..
İKİZDERE BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR
BELEDİYE BAŞKANI HAKAN KARAGÖZ ‘’ MAHALLELERDE ALTYAPI ÇALIŞMALARINI KAR YAĞMADAN TAMAMLAMAK İSTİYORUZ’’
İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-Rize’nin İkizdere İlçesi Belediyesi altyapı çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Kar yağmadan Mahallelerde acil yapılması gereken istinat duvarı ve altyapı çalışmalarını tamlamak istiyoruz diyen Belediye Başkanı Hakan Karagöz ‘’inşallah hedeflediğimiz çalışmaları bitirmiş olacağız’’ dedi.
İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz kısıtlı imkânlarla vatandaşla elbirliği içinde güzel çalışmalar yaptıklarını söyledi. MHP’li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ ’ ilçemiz sarp bir coğrafi yapıya sahip. Burada iş yapmak gerçekten zor. Mahallelerimizde yol ve evleri heyelanlardan korumak için sık sık betonlu taş duvarlar yapmamız gerekiyor. Yeşilyurt Mahallemizde başladığımız yeni bir duvar çalışmamız var. Kar yağmadan tamamlamak istiyoruz. Yolun bir kısmı önemli hasar görmüştü, betonlu taş duvar yapmaya başladık. İnşallah kar yağmadan bu çalışmayı da tamamlamak istiyoruz’’ dedi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.