İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANINI KÖPEK ISIRDI

  İLÇE DIŞINDAN GETİRİLİP BIRAKILAN KÖPEKLER SALDIRMAYA BAŞLADI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere ilçe merkezine ilçe dışından getirilip bırakılan başıboş köpekler tehlikeli olmaya başladı. Aç kalan köpekler bir süre önce Belediye Başkanı..

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANINI KÖPEK ISIRDI
Son Güncelleme: Bu Haber 163 views Whatsapp

 

İLÇE DIŞINDAN GETİRİLİP BIRAKILAN KÖPEKLER SALDIRMAYA BAŞLADI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere ilçe merkezine ilçe dışından getirilip bırakılan başıboş köpekler tehlikeli olmaya başladı. Aç kalan köpekler bir süre önce Belediye Başkanı Hakan Karagöz’e saldırırken bu kez de bir çocuğa saldırısı son anda önlendi.

İlçeye komşu ilçelerden köpek getirilip bırakıldığını söyleyen Belediye Başkanı Hakan Karagöz ‘’ sorumsuzca davranılıyor, bırakılan köpekler saldırgan oluyor’’ dedi. İlçeye bırakılan köpeklerin bir süre önce kendisini de ısırdığını söyleyen Başkan Karagöz’’ bunların sorumlusu kim.? Rize ili içerisinde ilk köpek barınağını kurup hizmet eden İkizdere Belediyesi mi? Belediye bütçesinin bu maliyetleri karşılayamadığı için destek veren hayvan severler mi? .Yaz sezonunda bir şekilde köpek edinen, keyiflerini yapan sonra sezon sonunda köpekleri ‘sorumsuzca’ sağa sola bırakan sözde hayvan severler mi?.

Komşu ilçeler Köpeklerini bırakıyor

Yoksa Sorumluluk alanları içinde olup bu sorumluluktan kaçan mahallelerindeki, sokaklarındaki sahipsiz sokak köpeklerini gizli gizli toplayıp ‘İkizdere’ ilçe sınırlarına bırakan komşu ilçe sorumlularımı?

Bu gün İkizdere merkez Cumhuriyet Cadde’mizde yeni gelen sahipsiz köpekler bir çocuğumuza saldırdı Allah’tan esnafımız hızlı davranıp köpeğin çocuğa zarar vermesini önledi. Haberimiz üzere İkizdere köpek barınağı görevlimiz hemen müdahale edip saldırgan köpeği ve o köpeğin ’çetesini’ barınağımızda koruma altına aldı.

Burada ilk kez paylaşıyorum komşu ilçeler tarafından ilçe sınırlarımızın içine bırakılan bu sahipsiz köpekler beni de bir süre önce ısırmıştı. Isırma sonrası 6 kez aşı oldum.

Köpeklerinizi İkizdere’ye getirip bırakmayın

Çok defa dile getirmiştim. Bir kez daha sesleniyorum Civar komşu bu işle iştigal eden sorumlulara ve besledikleri köpekleri sonrasında ilçemiz sınırları içine gizli gizli bırakan vatandaşlara. Bu işin sorumlusu sizsiniz. Eğer bugün ki olay gerçekleşseydi Allah muhafaza o yavrumuza saldıran köpek zarar verseydi şimdi ne konuşuyor olacaktık. Lütfen empati yapın o çocuk sizin de çocuğunuz olabilirdi. Yetkilileri sorumlu ve hassas davranmaya davet

ediyorum. Ayrıca ilçedeki kameralarımızda durum tespiti yapıyoruz köpek bırakanları takip ederek geldikleri yere bizde bırakacağız’’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş