Haber:Dilek ONAY CAN İnsani yardım Vakfı (İHH)Rize Kadın kolları katarakt hastaları için kermes düzenliyor. Yarın 21 Haziran 2023 Çarşamba günü saat 10.00’da Emniyet binası yanındaki İHH ofisinin önünde önünde..
Haber:Dilek ONAY CAN
İnsani yardım Vakfı (İHH)Rize Kadın kolları katarakt hastaları için kermes düzenliyor.
Yarın 21 Haziran 2023 Çarşamba günü saat 10.00’da Emniyet binası yanındaki İHH ofisinin önünde önünde açılacak olan gıdak Kermesine tüm Rizeliler davetlidir.
İHH Rize kadın kollarından yapılan açıklamada;”Gerçekleştireceğimiz kermesimize desteklerinizi bekliyoruz. Pratik hazırlayabileceğiniz bir ürünü yapıp bağışlayarak, satın alarak bu sayede katarakt ameliyatı olmayı bekleyen kardeşlerimize ışık olabilirsiniz” dendi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.