Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

HUSUMETLİ AKRABALARI VALİ BARIŞTIRDI

  İSMET KÖSOĞLU Yıllar önce Rize-İkizdere İlçesi Kaymakamlığındaki başarılı çalışmalarını Hakkâri’de Vali Belediye Başkanı olarak devam ettiriyor. Hakkâri Vali ve Belediye Başkan İdris Akbıyık’ın halkla ilişkilerini ön planda tutması vatandaşlar tarafından da çok takdir ediliyor. Hakkâri’de aralarında uzun süredir husumet bulunan akrabaları bir araya getirerek barışmaları konusunda çaba gösteren Vali İdris Akbıyık’’ bu zamanda husumet […]

HUSUMETLİ AKRABALARI VALİ BARIŞTIRDI
24 Temmuz 2022 - 9:07 'de eklendi.

 

İSMET KÖSOĞLU

Yıllar önce Rize-İkizdere İlçesi Kaymakamlığındaki başarılı çalışmalarını Hakkâri’de Vali Belediye Başkanı olarak devam ettiriyor.

Hakkâri Vali ve Belediye Başkan İdris Akbıyık’ın halkla ilişkilerini ön planda tutması vatandaşlar tarafından da çok takdir ediliyor. Hakkâri’de aralarında uzun süredir husumet bulunan akrabaları bir araya getirerek barışmaları konusunda çaba gösteren Vali İdris Akbıyık’’ bu zamanda husumet olmamalı’’ dedi. Açar ve Akar akrabalarının husumet konusunu çözmek amacıyla kanaat önderleriyle bir araya geldiklerini söyleyen Vali-Belediye Başkanı İdris Akbıyık’’ İlimizdeki kanaat önderlerinin gayretleri girişimleri ile aralarında husumet bulunan Açar ve Akar ailelerini bir araya getirilerek barış yolunda önemli bir adım atıldı. Bu çağda husumet olmamalı. Açar ve Akar akrabalarımızın barış içinde yaşamasını istiyorum. Bugün önemli kararlar alındı ve bütün akrabaların barış konusunda olumlu çabalarını gördüm’’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER