FUTBOLCULARININ DOĞUM GÜNÜ SAHADA KUTLANDI Rize HEDEF FUTBOL AKADEMİSİ hocası Ercan Yazıcı ikiz olan Futbolcularının doğum günün Rize Şenol Birol Futbol sahasında kutladı. Ercan Yazıcı: 2010-2012 DOĞUMLU ÇOCUKLARIMIZIN DOĞUM GÜNÜNÜ..
FUTBOLCULARININ DOĞUM GÜNÜ SAHADA KUTLANDI
Rize HEDEF FUTBOL AKADEMİSİ hocası Ercan Yazıcı ikiz olan Futbolcularının doğum günün Rize Şenol Birol Futbol sahasında kutladı. Ercan Yazıcı: 2010-2012 DOĞUMLU ÇOCUKLARIMIZIN DOĞUM GÜNÜNÜ futbol sahasında kutladık Antrenman öncesi pasta ikramından sonra antrenmanlara başlayacağız. Çocukların velisi tarafından teklifte bulunuldu. Bundan sonrada İnşallah bütün çocuklarımızın doğum günlerini bu statlarda kutlamayı yapacağız. Aynı zamanda görsel bir şölendir diyen Yazıcı: Bu oluşumu bundan sonra sürdürmeye çalışacağız. Hedef Futbol akademisi antrenmanlarını haftanın yedi günü Şenol Birol futbol sahasında yapıyoruz amacımız çocuklarımızın gelişimlerini tamamlayıp ilimizin değerli kulüplerine göndermektir dedi.
ÖZEL HABER NECATİ DİLİ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.