Fındıklı’dan Deprem Bölgesine Çocuk TIR’ı Fındıklı Kaymakamlığı tarafından başlatılan ve ilçedeki öğrencilerin desteği ile toplanan kırtasiye malzemeleri ile hazırlanan ‘Çocuk TIR’ı deprem bölgesine gönderildi. HABER:ARZU ERBAŞ Fındıklı Kaymakamlığı tarafından deprem..
Fındıklı’dan Deprem Bölgesine Çocuk TIR’ı
Fındıklı Kaymakamlığı tarafından başlatılan ve ilçedeki öğrencilerin desteği ile toplanan kırtasiye malzemeleri ile hazırlanan ‘Çocuk TIR’ı deprem bölgesine gönderildi.
HABER:ARZU ERBAŞ
Fındıklı Kaymakamlığı tarafından deprem bölgesindeki çocukların kırtasiye ihtiyaçlarını gidermek için yardım kampanyası başlatıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen kampanyaya ilçedeki öğrenciler destek verdi. Oyuncak setleri, boya kalemleri, kitaplar, kırtasiye malzemeleri ve gıda malzemeleri toplandı. Öğrencilerin hazırladığı 116 koli yardım malzemesinden oluşan ‘Çocuk TIR’ı deprem bölgesine gönderildi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.