ESKİCE KÖYÜ CAMİ YAPIMI DEVAM EDİYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Eskice Köyünde 1917 yılında yapılan ahşap ve ihtiyaca cevap vermeyen eski cami bozularak yerine yeni caminin yapımına başlandı. İkizdere Eskice Köyü (Yukarı..
ESKİCE KÖYÜ CAMİ YAPIMI DEVAM EDİYOR
İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-Eskice Köyünde 1917 yılında yapılan ahşap ve ihtiyaca cevap vermeyen eski cami bozularak yerine yeni caminin yapımına başlandı.
İkizdere Eskice Köyü (Yukarı Haya) Camii inşaatının yapımına Ağustos ayında başlanmıştı. Hayırsever işadamı ve köylülerin desteğiyle yapımı hızla devam eden cami inşaatının yeni yıla kadar tamamlanması bekleniyor. Düzenlenen temel atma törenine yoğun bir katılım oldu. Temel atma törenine dönemin İkizdere Kaymakamı Hacı Kerim Meral, Belediye Başkanı Hakan Karagöz, İkizdere Müftüsü Nizamettin Keskin, AKP İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz, MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdul Rezzak Uzun, İkizdere İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Aksu ve köylüler katılmıştı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.