Gazete53

Elazığ’da Deprem 5.3

Türkiye güne depremle uyandı.Sabah 9:37’de 5.3 şiddetinde merkez üssü Elazığ olan ve çevre illerden de hissedilen deprem paniğe sebep oldu. AFAD Deprem Dairesi Başkanlığından alınan bilgiye göre, saat 09.37’de il merkezinde 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntının derinliği 15.94 kilometre olarak bildirildi. Kent merkezinde şiddetli hissedilen deprem nedeniyle panik yaşandı. Bazı vatandaşlar kendilerini dışarı attı. Depremi […]

Elazığ’da Deprem  5.3
27 Aralık 2020 - 9:40 'de eklendi.

Türkiye güne depremle uyandı.Sabah 9:37’de 5.3 şiddetinde merkez üssü Elazığ olan ve çevre illerden de hissedilen deprem paniğe sebep oldu. AFAD Deprem Dairesi Başkanlığından alınan bilgiye göre, saat 09.37’de il merkezinde 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntının derinliği 15.94 kilometre olarak bildirildi. Kent merkezinde şiddetli hissedilen deprem nedeniyle panik yaşandı. Bazı vatandaşlar kendilerini dışarı attı.

Depremi hisseden vatandaşlar büyük panik yaşadıklarını beyan ederek “Büyük korku yaşadık.Sallantıyı hissettiğimiz anda panikle dışarı çıktık.Deprem anında binalardan gürültü geldi.Şu an evlerimize girmeye korkuyoruz” dediler.Belirlenen herhangi bir can veya mal kaybı olmazken bir vatandaşın depremin paniğiyle kendisini pencereden dışarı attığı çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırıldığı bilgisi verildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER