Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

Eğitime Destek Platformu Rize İl Temsilciliği tarafından 2023 yılının ilk gününde ‘

Rize’de yılın ilk gününde Aileler Sabah Namazında bir araya geldi. Eğitime Destek Platformu Rize İl Temsilciliği tarafından 2023 yılının ilk gününde ‘Aileler Sabah Namazı’nda Buluşuyor’ etkinliği düzenledi. Program vesilesiyle Rizeli aileler Sahil Camii’nde sabah namazında bir araya geldi. Rize İl Müftülüğü himayesinde gerçekleşen program, Rize’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları’nın ve vakıfların desteğiyle gerçekleştirildi. Merkez […]

Eğitime Destek Platformu Rize İl Temsilciliği tarafından 2023 yılının ilk gününde ‘
02 Ocak 2023 - 8:35 'de eklendi.

Rize’de yılın ilk gününde Aileler Sabah Namazında bir araya geldi.

Eğitime Destek Platformu Rize İl Temsilciliği tarafından 2023 yılının ilk gününde ‘Aileler Sabah Namazı’nda Buluşuyor’ etkinliği düzenledi. Program vesilesiyle Rizeli aileler Sahil Camii’nde sabah namazında bir araya geldi.
Rize İl Müftülüğü himayesinde gerçekleşen program, Rize’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları’nın ve vakıfların desteğiyle gerçekleştirildi.
Merkez Sahil Camii’nde Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı’nın sohbet ve dualarıyla devam etti. Program bitiminde İl Müftülüğü tarafından cemaate ikramda bulunuldu.
Eğitme Destek Platformu Rize İl Temsilcisi Numan Ubeydullah Kayhan Aileler Sabah namazında buluşuyor programı ile ilgili yaptığı açıklamada ülke genelinde 81 ilde bu tür etkinliklerin gerçekleştirildiğine işaret ederek, Camiler bizim birleşme yerlerimizdir, bu ülkenin temel taşlarıdır. Dolayısıyla çocukları camilerimize alıştırmak, camide bir mesaj vermek, onlara aileleri ile beraber cami havasını teneffüs ettirmek için yapılan bu organizasyon vesilesiyle yılın ilk gününde bir araya geldiklerini sözlerine ekledi. Özellikle bu programın gerçekleşmesinde emeği geçen İl Müftüsü Naci Çakmakçı ve katılım sağlayan tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve Vakıf temsilcilerine teşekkür etti.
Numan Ubeydullah Kayhan
Eğitime Destek Platformu Rize İl Temsilcisi
05340619869
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER