DOĞRU PARTİ ‘ DEN RİZE TİCARET ODASINA ZİYARET

DOĞRU PARTİ ‘ DEN RİZE TİCARET ODASINA ZİYARET İSMET KÖSOĞLU RİZE- DOĞRU Parti Rize İl Başkanı Eyüp Demir ve İl Başkan vekili İbrahim Karafazlıoğlu bir süreden beri yürüttükleri ziyaretler kapsamında..

DOĞRU PARTİ ‘ DEN RİZE TİCARET ODASINA ZİYARET
Son Güncelleme: Bu Haber 301 views Whatsapp

DOĞRU PARTİ ‘ DEN RİZE TİCARET ODASINA ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

RİZE- DOĞRU Parti Rize İl Başkanı Eyüp Demir ve İl Başkan vekili İbrahim Karafazlıoğlu bir süreden beri yürüttükleri ziyaretler kapsamında önceki gün Rize Ticaret ve Sanayi Odası ( RTSO ) nı ziyaret ettiler,

RTSO Genel Sekreteri Gafur Karali ve RTSO yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ile faydalı bir görüşme yaptıklarını belirten İl Başkanı Eyüp Demir yaptığı açıklamada şunları söyledi’’ öncelikle şunu belirteyim ki bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan oda yönetimini RTSO Başkanımız Şaban beyin şahsında tebrik ederim. Bizler ilimizin her sorunu ile ve her kesimi ile yakından ilgilenmekteyiz. Esnaf ve tüccarımızın sıkıntılarını ve içinden geçmekte olduğumuz ekonomik kriz den en fazla etkilenen iş guruplarının sıkıntılarını yakından biliyoruz. Çözüm önerileri konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Bölgemizde yaşanan başta Çay ve ÇAYKUR olmak üzere diğer yatırımcıların sorunlarını konuştuk, biz DOĞRU Parti olarak her şartta girişimcilerimiz ve katma değer yaratan yatırımlar için odamızın her zaman yanındayız. Bölgemizde yaşanan işsizlik ve göç nedeni ile yatırım yapmak isteyen girişimcilere her türlü desteğin verilmesini istiyoruz, ilimizin ticaret seviyesi daha da yukarlara çıkması gerekir diye düşünüyoruz’’ dedi.

RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ise DOĞRU Parti İl Başkanı Eyüp Demir’in RTSO ‘nı ziyaretinden duyduğu memnuiyetini belirterek İl Başkanı Demir ‘e ve DOĞRU partiye siyasi hayatında başarılar diledi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş