DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HASAN KARAL RİZE’DE « Gazete53 – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

SON DAKİKA

Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HASAN KARAL RİZE’DE

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HASAN KARAL RİZE’DE
Bu haber 29 Ocak 2023 - 18:08 'de eklendi ve 194 views kez görüntülendi.

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HASAN KARAL RİZE’DE

HASAN KARAL’’SİYASİ PARTİLER MİLLETE HİZMET İÇİN VARDIR’’

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize eski milletvekili DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal Rize’de partililerle bir araya geldi. Kurulduğu günden beri Türkiye’nin dört bir tarafını dolaşan DEVA Partisi Sivil Toplumla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal Erzincan ve Erzurum’dan sonra Rize’de partililerle kahvaltıda buluştu.

Rize’de parti teşkilatları ile kahvaltıda bir araya gelen Hasan Karal “öncelikle partimizin kuruluşunda emek vermiş başta rahmetli kurucu İl Başkanımız Metin Erdoğan’a ve tüm kurucu arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Merhum İl Başkanımıza rahmet diliyoruz. Siyasi partiler milletimize hizmet etmenin en direkt ve en etkili yoludur. Ülkemizi demokratikleşme, refah ortamını yeniden sağlama ve çocuklarımıza aydınlık bir Türkiye bırakmak için DEVA Partisini kurduk. Amacımız ve gayemiz milletimizi hak ettiği bir yönetim anlayışı ile buluşturmaktır. Bizim şahıslarla ve isimlerle bir derdimiz yok. Bizim derdimiz milletimize dar gelen ve ülkemizi birçok anlamda kötü etkileyen bu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminden biran önce milletimizi kurtarmak ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçmektir. Bu mücadelemizde bizlerden desteğini esirgemeyen siz değerli hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Parti teşkilatı ile kahvaltıda bir araya gelen Hasan Karal devamında taziye ziyaretlerinde bulundu. DEVA Partisi İl Başkanlığında Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal gelen birçok vatandaşla birebir ilgilenerek sıkıntılarına çare arama sözü verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER