Depremzede öğrenciler için harçlıklarını biriktirdiler Rize’nin Kalkandere ilçesinde Atatürk İlk okulu öğrencileri depremzede öğrenclier için biriktirdikleri harçlıklarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Mertayak’a teslim ettiler. HABER:ARZU ERBAŞ Yaşanan depremin ardından..
Depremzede öğrenciler için harçlıklarını biriktirdiler
Rize’nin Kalkandere ilçesinde Atatürk İlk okulu öğrencileri depremzede öğrenclier için biriktirdikleri harçlıklarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Mertayak’a teslim ettiler.
HABER:ARZU ERBAŞ
Yaşanan depremin ardından depremzede öğrenciler için harekete geçen Kalkandere Atatürk İlkokulu 4/C sınıfı öğrencileri harçlıklarını biriktirmeye başladı. Öğrenciler sınıf öğretmeni Mehmet Ali Dabak ile kumbarada topladıkları harçlıklarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Mertayak’a teslim ettiler.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.