Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

DEPREME HAZIRLIK TOPLANTISI

İSMET KÖSOĞLU Rize’de başarıyla hizmet yapmış bürokratlardan bugünkü Hakkâri Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık başkanlığında Hakkâri’de İl Afet Risk Azaltma Planı İzleme ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Hakkâri Valiliğinde Vali-Belediye Başkanı İdris Akbıyık Başkanlığındaki toplantıda; Hakkâri’nin karşılaşabileceği doğal afetlere karşı alınabilecek tedbirler görüşülerek, değerlendirildi. Vali İdris Akbıyık ‘’her yıl mutat olarak yapılan toplantıda kurumların yapacağı işlerin durumunu […]

DEPREME HAZIRLIK TOPLANTISI
11 Mart 2023 - 8:14 'de eklendi.

İSMET KÖSOĞLU

Rize’de başarıyla hizmet yapmış bürokratlardan bugünkü Hakkâri Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık başkanlığında Hakkâri’de İl Afet Risk Azaltma Planı İzleme ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Hakkâri Valiliğinde Vali-Belediye Başkanı İdris Akbıyık Başkanlığındaki toplantıda; Hakkâri’nin karşılaşabileceği doğal afetlere karşı alınabilecek tedbirler görüşülerek, değerlendirildi. Vali İdris Akbıyık ‘’her yıl mutat olarak yapılan toplantıda kurumların yapacağı işlerin durumunu görmek istedik. Depreme her an hazırlıklı olmalıyız, yapılacak konut ve işyerlerinde deprem şartlarının göz önünde bulundurularak çalışmalar yapılmalı, deprem değil bina öldürür’’ dedi.

Vali Başkanlığındaki toplantıya Rizeli Vali Yardımcısı Tevfik Kumbasar, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü ve daire amirleri katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER