Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

Deprem bölgesinden getirilen Karamel moral oldu

Deprem bölgesinden getirilen Karamel moral oldu        Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevinde deprem bölgesinde gönüllü kahramanlar tarafından kurtarılan köpeğin tedavisi yapıldı ve çipinden depremzede sahiplerine ulaşılmasını sağladı. MUĞLA (İGFA) – Tüm Türkiye tek yürek olarak depremin yaralarını sarmaya devam ederken deprem bölgesinden gelen umutlu haberler biraz olsun moralleri düzeltiyor. Depremin yaşanmasının hemen ardından gönüllü olarak […]

Deprem bölgesinden getirilen Karamel moral oldu
15 Şubat 2023 - 9:51 'de eklendi.
  

Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevinde deprem bölgesinde gönüllü kahramanlar tarafından kurtarılan köpeğin tedavisi yapıldı ve çipinden depremzede sahiplerine ulaşılmasını sağladı.

MUĞLA (İGFA) – Tüm Türkiye tek yürek olarak depremin yaralarını sarmaya devam ederken deprem bölgesinden gelen umutlu haberler biraz olsun moralleri düzeltiyor.

Depremin yaşanmasının hemen ardından gönüllü olarak deprem bölgesine giden Marmaris Akut Ekibi Hatay Kırıkhan Cumhuriyet Mahallesi’nde arama kurtarma çalışmalarında görev aldı.

Ekip çalışmaları sırasında enkaz altından chihuahua (şivava) cinsi bir köpeği çıkardı. Ekiptekilerin Künefe ismini verdiği köpek ekip üyelerinden biri tarafından sahiplenilerek Muğla’ya getirildi.

Tedavisi için Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ngetirilen Künefenin burada bakımları ve muayenesi yapıldı. Geçici Hayvan Bakımevi görevlileri Künefe’ nin çipinden gerçek sahiplerine ulaştı. Deprem nedeniyle zor günler geçiren ve sevdiklerini kaybeden ailenin köpeklerinin de enkaz altında olduğunu sandığı bilgisi alındı. Asıl isminin Karamel olduğu öğrenilen köpek en kısa sürede gerçek ailesine ulaştırılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER