Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

CÜMLE ALEM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR..

CÜMLE ALEM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.. Kurulduğu günden bu yana Maraton tribününde sayılarıyla ve yaptıkları görsel showlarla oldukca güçlü ve etkili olan Cümle Alem Tribünü büyümeye devam ediyor..Son olarak İstanbul’ da Cümle Âlem İstanbul ve cümle Âlem İstanbul angel olarak yeni bir oluşuma imza atan grup yeni birliktelikler edeangel,istanbul imza atıyor.. Sosyal Projelere Destek Grup kuruldukdan […]

CÜMLE ALEM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR..
27 Şubat 2023 - 10:18 'de eklendi.

CÜMLE ALEM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR..

Kurulduğu günden bu yana Maraton tribününde sayılarıyla ve yaptıkları görsel showlarla oldukca güçlü ve etkili olan Cümle Alem Tribünü büyümeye devam ediyor..Son olarak İstanbul’ da Cümle Âlem İstanbul ve cümle Âlem İstanbul angel olarak yeni bir oluşuma imza atan grup yeni birliktelikler edeangel,istanbul imza atıyor..

Sosyal Projelere Destek

Grup kuruldukdan sonra sadece tribün alaninda kalmayarak bir çok sosyal projeyede imza atan Cümle Alem taraftar grubu son olarak Ülkemizde yaşanan deprem felaketinde de elini taşın altına koyarak bir çok alanda deprem bölgesine yardım organizasyonunda bulunarak taktir topladı..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER