CUMA GÜNÜ (YARIN) KIZILAY’A KÖSE-KÖSEOĞLU-KÖSOĞLU AİLESİNDEN 2. KAN BAĞIŞI « Gazete53 – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

SON DAKİKA

Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

CUMA GÜNÜ (YARIN) KIZILAY’A KÖSE-KÖSEOĞLU-KÖSOĞLU AİLESİNDEN 2. KAN BAĞIŞI

CUMA GÜNÜ (YARIN) KIZILAY’A KÖSE-KÖSEOĞLU-KÖSOĞLU AİLESİNDEN 2. KAN BAĞIŞI
Bu haber 26 Ocak 2022 - 18:57 'de eklendi ve 313 views kez görüntülendi.

CUMA GÜNÜ (YARIN) KIZILAY’A KÖSE-KÖSEOĞLU-KÖSOĞLU AİLESİNDEN 2. KAN BAĞIŞI

SAĞLIK İÇİN KAN BAĞIŞI

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize merkezde Köseoğlu-Kösoğlu-Köse Ailesi Yardımlaşma Derneğinin organize ettiği programla Kızılay’a 2.kez kan bağışı yapılacak.

Covid-19 salgını süresince kan stoklarının azaldığı bir dönemde Merkezi İstanbul’da bulunan Köse-Köseoğlu-Kösoğlu Ailesi Yardımlaşma Derneği tarafından 2.kez Kan Bağışı kampanyası düzenlendi.15 Temmuz meydanında 28 Ocak 2022 Cuma günü bütün gün devam edecek kan bağışı kampanyasına sağlıklı herkesin kan vermeye katılması istendi. Köse-Köseoğlu-Kösoğlu ailesi Yardımlaşma Derneği Başkanı İbrahim Kösoğlu’ derneğimizin 28 Ocak Cuma günü destek olduğu kan bağışı kampanyasına sağlıklı her insanımızın katılmasını istiyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Kızılay’ın ve hastanelerimizin Kan’a ihtiyacı var. Destek ve yardım bekliyoruz. Benzer kan bağışı kampanyalarını başka şehirlerde bulunan akrabalarımızın desteğiyle devam ettireceğiz. Rize’deki bu kampanyamız 2.kez olacak. Akraba derneğimizi olarak insanımıza yararlı işlerde bulunmak istiyoruz’’ dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER